Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Наукова діяльність Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я»

28 09 19 4 28 вересня 2019 року

28 вересня 2019 року викладачі кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогіка здоров’я», що проходила на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Під час секційного засідання «Теоретичні основи валеології. Практичні шляхи здоров’язбереження учасників освітнього процесу» к.пед.н., доцент Ващенко О.М. та к.пед.н., ст. викладач Романенко Л.В. поділилися досвідом застосування методичного комплекту «Абетка харчування» та технологіями педагогіки здоров’я в освітньому процесі початкової школи.

Анотація. 28 вересня 2019 року викладачі кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогіка здоров’я».