Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Наукова діяльність Фестиваль освітнього лідерства «CLEVER»

Фестиваль освітнього лідерства «CLEVER»

09 23 2017 clever23 вересня 2017 року

23 вересня 2017 року викладачі кафедри початкової освіти  взяли участь у фестивалі освітнього лідерства «CLEVER», який відбувся в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Після панельної дискусії «Який педагог потрібен сьогодні?» учасники відвідали 3 лінійки майстер-класів від тренерів-практиків:

1.Лекція. Версія 2.0: нові підходи до викладання.

2.Розвиток коучингової компетентності педагога.

3.Управління емоціями: як управляти своїми емоціями, щоб жити легко та із задоволенням.

У перервах між майстер-класами працював «простір можливостей» у холі університету: презентація грантових програм, послуг з підвищення кваліфікації для викладачів.

Наприкінці насиченого робочого дня, було підведено підсумки за участю студентського плейбек-театру та розіграш подарунку від організаторів фестивалю.