Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Наукова діяльність Захист дисертаційного ослідження Сухопари І.Г.

Захист дисертаційного ослідження Сухопари І.Г.

сухопара   130 березня 2017 року

30 березня 2017 року відбувся захист дисертаційного дослідження Сухопари Ірини Геннадіївни з теми: «Формування толерантності у молодших школярів у позаурочній діяльності», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 – теорія і методика виховання.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки гуманітарно-педагогічного інституту Національного університету біоресурсів та природокористування України Л.В. Канішевська

сухопара 2