Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Наукова діяльність Всеукраїнська науково-практична конференція "Педагогіка здоров'я"

Всеукраїнська науково-практична конференція "Педагогіка здоров'я"

07 04 2017 1 copy copy07-08 квітня 2017 року

7-8 квітня 2017 року кандидат пед. наук, доцент кафедри початкової освіти О.М. Ващенко виступила з доповіддю на VII Всеукраїнській науково-практичній конференції "Педагогіка здоров'я", яка проводилась на базі кафедри фізичної реабілітації Чернігівського національного технологічного університету. Викладач звернула увагу наукової спільноти на педагогічні умови підготовки майбутніх педагогів початкових класів  до застосування здоров'язберігаючих технологій.

07 04 2017 2