Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Наукова діяльність Захист дисертаційного дослідження Новик І.М.

Захист дисертаційного дослідження Новик І.М.

11 02 16 102 листопада 2016 року

02 листопада 2016 року відбувся захист дисертаційного дослідження Новик Ірини Михайлівни з теми: «Підготовка майбутніх учителів початкових класів до діагностичного супроводу розвитку пізнавальних інтересів молодших школярів», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти С.М. Мартиненко.