Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Наукова діяльність Попередній захист дисертаційного дослідження

Попередній захист дисертаційного дослідження

10 26 16 126 жовтня 2016 року

26 жовтня 2016 року відбувся попередній захист дисертаційного дослідження Сухопари Ірини Геннадіївни з теми: «Формування толерантності у молодших школярів у позаурочній діяльності», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки Національного університету Біоресурсів і природокористування Канішевська Любов Вікторівна.