Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Наукова діяльність Передзахист дисертаційного дослідження Новик І.М.

Передзахист дисертаційного дослідження Новик І.М.

05 19 2016 peredzahist 119 травня 2016 року

19 травня 2016 року відбувся передзахист дисертаційного дослідження Новик Ірини Михайлівни з теми: «Підготовка майбутніх учителів початкових класів до діагностичного супроводу розвитку пізнавальних інтересів молодших школярів», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін С.М.Мартиненко