Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра педагогіки та психології Склад кафедри Васьківська Галина Олексіївна
Контактна інформація

gvaskivska@ukr.net

Васьківська Галина Олексіївна

Професор кафедри

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Педагогіка з основами інклюзивної освіти: Дидактика початкової школи

Біографія

 

У 1984 р. закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М. Горького (спеціальність – «Українська мова і література». Кваліфікація – «Вчитель української мови і літератури»).

 

1984–1989 рр. – працювала вчителем української мови і літератури (школа №8 м. Києва).

 

У 1995 р. захистила кандидатську дисертацію в Інституті педагогіки АПН на тему «Систематизація знань п’ятикласників про українську народну творчість» за спеціальністю 13.00.01 – теорія та історія педагогіки.

 

Із 2010 р. – завідувач відділу дидактики Інституту педагогіки НАПН України.

 

У 2014 р. у спеціалізованій вченій раді Інституту педагогіки НАПН України захистила докторську дисертацію на тему «Дидактичні засади формування системи знань про людину в учнів старшої школи» за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання.


Професійний і науковий інтерес

 

Коло наукових інтересів складають актуальні проблеми теорії навчання, зокрема модернізація змісту освіти, людиноцентризм як одна з визначальних ідей в освіті, допрофесійна підготовка і професійна підготовка майбутніх учителів.
Васьківська Г.О. є членом спеціалізованих вчених рад: Д 26.452.01 – в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України; Д 58.053.01 – у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
Галина Олексіївна Васьківська є автором 130 наукових праць, у тому числі – монографії, посібники, публікації у наукових періодичних виданнях України та інших держав. 


Інше

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра педагогіки та психології Склад кафедри Васьківська Галина Олексіївна