Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра педагогіки та психології Навчально-методична робота МОЛОДЬ КИЄВА ОБИРАЄ КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

МОЛОДЬ КИЄВА ОБИРАЄ КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

03 04 2017 zagolovokберезень-квітень 2017 року

Упродовж березня-квітня 2017 року викладачами кафедри педагогіки та психології проведено іміджево-профорієнтаційну роботу з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району м. Києва «МОЛОДЬ КИЄВА ОБИРАЄ КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА».

Учнів 11-х класів ознайомлено з особливостями вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка у 2017 році; спеціальностями за якими здійснюється підготовка в Університеті та Педагогічному інституті; презентовано цікаві факти й переваги навчання на спеціальностях «Дошкільна освіта», «Початкова освіта».

Майбутніх абітурієнтів цікавили питання про алгоритм подачі електронних заяв, терміни вступної кампанії, переваги вступу до Університету (квота – 3).

03 04 2017 103 04 2017 2