Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра педагогіки та психології Навчально-методична робота Розширюємо освітній простір: навчальне заняття на базі ДНЗ № 590

Розширюємо освітній простір: навчальне заняття на базі ДНЗ № 590

1 14 03 201714 березня 2017 року

14 березня 2017 року на базі ДНЗ № 590 м. Києва під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та психології  Голоти Наталії Миколаївни відбулося заняття з навчальної дисципліни «Управління педагогічною взаємодією з різними соціальними інститутами».

У ході заняття студенти обговорювали зміст, форми, особливості педагогічної взаємодії колективу закладу із різними соціальними інститутами, визначали можливі шляхи забезпечення керівником успішної комунікації з представниками різних соціальних інститутів (батьківської громадськості, громадськості мікрорайону, Київським університетом імені Бориса Грінченка, закладами культури, міжнародними організаціями).

Проведені заняття сприяли формуванню у майбутніх керівників дошкільними навчальними закладами знань про зміст, структуру та компоненти управління дошкільними навчальними закладами, умінь міжособистісних взаємин у комунікації з представниками різних соціальних інститутів.

Дякуємо керівництву дошкільного навчального закладу № 590 м. Києва за плідну співпрацю!