Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра педагогіки та психології Навчально-методична робота Навчальна психолого-педагогічна практика для студентів 2-го та 3-го курсів

Навчальна психолого-педагогічна практика для студентів 2-го та 3-го курсів

Навчальна психолого-педагогічна практика для студентів 2-го та 3-го курсів09 01 201601 вересня 2016 року

01 вересня 2016 року розпочалася навчальна психолого-педагогічна практика для студентів 2-го та 3-го курсів напряму підготовки «Початкова освіта». Перший день практики розпочався із того, що студенти взяли участь в урочистостях приурочених святкуванню 1-го вересня. Практиканти познайомилися із першокласниками та їх вчителями-класоводами. Особливо приємно відзначити, що серед вчителів учнів першого класу є випускники Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. Зокрема, у спеціалізованій школі № 47 м. Києва розпочала свою педагогічну діяльність як вчитель-класовод першого класу Лунгу Анастасія Василівна, магістрантка Педагогічного інституту, активна учасниця історико-педагогічних студій, що функціонують на кафедрі педагогіки та психології.

Бажаємо студентам-практикантам продуктивної діяльності під час практики та позитивних вражень.