Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра педагогіки та психології Наукова діяльність Науково-практична діяльність студентів Групові консультації для магістрів

Групові консультації для магістрів

Доброю традицією на кафедрі стало проведення групових консультацій для студентів VI курсу з актуальних питань підготовки та оформлення магістерських робіт. Цьогоріч такі консультації проведено упродовж дослідницької (переддипломної) практики. Перша з низки консультацій – «Емпіричне дослідження: проведення та аналіз результатів» – зібрала зацікавлених студентів 17 квітня 2019 р. у Центрі самопізнання та саморозвитку. Консультацію провела доцент Олена Музика. Аналізували стратегії проведення емпіричних досліджень, кількісні та якісні методи для забезпечення надійності та достовірності даних, способи подання отриманих результатів. Ділились досвідом, обдумували проблемні моменти, обговорювали індивідуальні дослідницькі програми.