Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Лабунець Юлія Олегівна
Контактна інформація

y.labunets@kubg.edu.ua

Лабунець Юлія Олегівна

Cтарший викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

В Університеті викладає дисципліни: «Іноземна мова з методикою навчання», «Англійська мова за професійним спілкуванням», "Сучасна англійська мова з практикумом" та «Професійне спілкування іноземною мовою». Має досвід викладання дисциплін «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова (поглиблене вивчення)», «Практичний курс англійської мови», «Ділова іноземна мова», «Наукова англійська мова» та «Практика усного і писемного мовлення».

Біографія

У 2011 році отримала диплом з відзнакою Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію бакалавр початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи.
У 2013 році отримала диплом з відзнакою Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію викладач педагогіки і методики початкової освіти, організатор початкової освіти, вчитель англійської мови початкової школи.
Працювала вчителем англійської мови у ЗНЗ м. Києва.
З 2013 р. по 2016 р. навчалася в аспірантурі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.). У 2016 р. захистила дисертаційне дослідження «Виховання моральної особистості у творчості Джона Рональда Руела Толкіна».

Професійний і науковий інтерес

Є автором статей у наукових фахових виданнях з питань особливостей формування іншомовної компетентності майбутніх учителів.
Коло наукових інтересів: особливості здійснення зовнішнього контролю всіх видів мовленнєвої діяльності засобами загальноприйнятих міжнародних екзаменів (IELTS,TOEFL, ETS) та шляхи їх використання з метою формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх учителів початкової школи; формування іншомовної комунікативної компетентності вчителів в системі вищої освіти в різних країнах світу.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Лабунець Юлія Олегівна