Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Руднік Юлія Вікторівна
Контактна інформація

y.rudnik@kubg.edu.ua

Руднік Юлія Вікторівна

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

В Університеті викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська мова)», «Іноземна мова з методикою навчання», «Сучасна англійська мова з практикумом», «Англійська мова за професійним спрямуванням». Має досвід викладання дисциплін: «Інноваційні технології навчання іноземних мов у початковій школі», «Практичний курс англійської мови», «Іноземна мова (поглиблене вивчення)». 

Біографія

У 2010 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, отримала диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)». У 2011 році отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)». З 2013 по 2017 рік навчалась в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальність: 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти). У 2018 р. захистила дисертаційне дослідження «Підготовка вчителів початкової школи до застосування інноваційних технологій навчання іноземних мов» (спеціальність: 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти).

Професійний і науковий інтерес

Коло наукових інтересів: інноваційні технології навчання іноземних мов, інноваційні технології професійної підготовки майбутнього педагога в Скандинавських країнах. Є автором статей у наукових фахових виданнях з проблем підготовки вчителів початкової школи до навчання іноземних мов.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Руднік Юлія Вікторівна