Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Петрик Лада Вікторівна
Контактна інформація

l.petryk@kubg.edu.ua

Петрик Лада Вікторівна

Старший викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

В Університеті викладає дисципліни: «Іншомовна освіта: Іноземна мова з методикою навчання», «Іноземна мова з методикою навчання», «Сучасна англійська мова з практикумом». Має досвід викладання таких дисциплін «Іноземна мова», «Іноземна мова (поглиблене вивчення)», «Практика усного і писемного мовлення», «Методика навчання дітей англійської мови», «Країнознавство Великої Британії та США», «Англійська мова за професійним спрямуванням» та «Практичний курс англійської мови».

Біографія

У 1994 році закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут імені М. В. Гоголя, де здобула кваліфікацію вчителя англійської і німецької мов. Має багаторічний педагогічний досвід роботи у загальноосвітніх навчальних закладах України з поглибленим вивченням іноземних мов. Є лауреатом конкурсу «Учитель року - 2009» та переможцем міського туру конкурсу «Учитель року -2012» у номінації «Іноземна мова (англійська)». У 2013 р. вступила до аспірантури Київського університету імені Бориса Грінченка (спеціальність: 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти). Працює над дисертаційним дослідженням «Підготовка майбутнього вчителя початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов».

Професійний і науковий інтерес

Коло наукових інтересів:інноваційні засоби навчання іноземних мов, особливості формування іншомовної комунікативної компетентності студентів немовних спеціальностей. Є автором статей у наукових фахових виданнях з проблем підготовки вчителів початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Петрик Лада Вікторівна