Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Cоломаха Анжеліка Вікторівна
Контактна інформація

a.solomakha@kubg.edu.ua

Cоломаха Анжеліка Вікторівна

Доцент

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат філологічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

В Університеті викладає дисципліни: «Іноземна мова з методикою навчання», «Сучасна німецька мова з практикумом», «Німецька мова за професійним спрямуванням». Має досвід викладання «Іноземної мови (поглиблене вивчення)»,«Практичного курсу німецької мови», «Теоретичних основ німецької мови», «Психолого-педагогічних основ викладання німецької мови», «Країнознавства Німеччини»,«Методики викладання німецької мови», «Практичної фонетики», «Практичної граматики», «Типології німецької та української мов», «Практики усного і писемного мовлення».

Біографія

У 1997 році закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Російська та німецька мови та зарубіжна література». У 2007 р. закінчила аспірантуру НПУ імені М. П. Драгоманова. У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Етнореалії у сучасній німецькій мові (на матеріалі лексичних та фразеологічних одиниць)» зі спеціальності: 10.02.04.- «германські мови (німецька)».

Професійний і науковий інтерес

Мовні картини світу німецького та українського етносів, теорія і методика формування лінгвокраїнознавчої компетентності студентів педагогічних вищих навчальних закладів.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Cоломаха Анжеліка Вікторівна