Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Котенко Ольга Володимирівна
Контактна інформація

(044) 295-59-35
o.kotenko@kubg.edu.ua

Котенко Ольга Володимирівна

Директор Педагогічного інституту, доцент кафедри

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

В Університеті викладає дисципліни: «Іноземна мова з методикою навчання», «Методика навчання англійської мови». Має досвід викладання «Теоретичних основ англійської мови», «Психолого-педагогічних основ навчання англійської мови у початковій школі», «Практики усного та писемного мовлення (англійська мова)», «Практичного курсу англійської мови», «Сучасних тенденцій навчання іноземних мов молодших школярів в Європейському Союзі»..

.

Біографія

У 1997 році закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Російська та англійська мови та зарубіжна література». У 2005 році здобула другу вищу освіту в Університеті менеджменту освіти за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та здобула кваліфікацію керівник навчального закладу. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Розвиток полікультурної компетентності вчителів світової літератури в системі післядипломної освіти» зі спеціальності 13.00.04 – «теорія і методика професійної освіти». З вересня 2011 р. по травень 2017 р. працювала завідувачем кафедри іноземних мов і методик їх навчання Київського університету імені Бориса Грінченка. У 2014 р. отримала диплом члена-кореспондента Української Академії Акмеологічних Наук.

Професійний і науковий інтерес

Є автором статей у наукових фахових виданнях з актуальних проблем полікультурності в освіті. Коло наукових інтересів: становлення світогляду майбутніх учителів іноземної мови у процесі їх професіоналізації; теоретико-методологічні засади полікультурної освіти студентів педагогічних вищих навчальних закладів; психолого-педагогічні особливості викладання іноземної мови у початковій школі; формування методичної культури майбутніх учителів початкової школи в системі неперервної освіти. Працює над дисертаційним дослідженням на тему:  «Система підготовки вчителів до навчання іноземних мов молодших школярів у країнах Європейського Союзу» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 - «теорія і методика професійної освіти».

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Склад кафедри Котенко Ольга Володимирівна