Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Про кафедру

Про кафедру

26.03.17hb 

Кафедра іноземних мов і методик їх навчання функціонує з 1 вересня 2011 року. 

Очолює кафедру Котенко Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, член-кореспондент Української Академії Акмеологічних Наук.

У складі кафедри працюють 5 кандидатів наук, 4 доценти, 4 старших викладача, 2 викладача.


Пріоритетними завданнями кафедри є:

- Удосконалення змісту навчально-методичної, науково-дослідної та організаційно-виховної роботи викладачів кафедри з метою підвищення професійно-методичного та наукового рівня викладання дисциплін у контексті неперервності освіти та акмеологічного підходу до неї.

- Реалізація комунікативного, компетентнісного та системного підходів до підготовки майбутнього вихователя ДНЗ та вчителя початкових класів через підсилення філологічної складової їх професійної підготовки.

- Удосконалення якості викладання іноземної мови студентам спеціальностей  «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта», ОКР «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» денної та заочної форми навчання шляхом піднесення її на відповідний професійно-педагогічний рівень провідних вищих навчальних закладів України та формування у студентів необхідних компетентностей (мовної, мовленнєвої, комунікативної, соціокультурної, соціолінгвістичної та дискурсивної).

 

Викладачі кафедри забезпечують викладання навчальних дисциплін для спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» зі спеціалізацією «Іноземна мова» освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» денної та заочної форм навчання, а також для спеціальностей «Хореографія», «Музичне мистецтво», «Музичне мистецтво (сольний спів)», «Образотворче мистецтво» та «Дизайн» освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» денної та заочної форм навчання.

 

Сертифіковані Електронні навчальні курси:

  

Кафедра реалізує міжнародну наукову співпрацю з Британською радою в Україні, Інститутом Гете у Києві. Викладачі кафедри є членами міжнародної організації IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language) .

 

Порядок денний засідань кафедри ІММН за 2013-2014 рр.

Порядок денний засідань кафедри ІММН за 2014-2015 рр.

Порядок денний засідань кафедри ІММН за 2015-2016 рр.

Порядок денний засідань кафедри ІММН за 2016-2017 рр.

 

Звіт кафедри іноземних мов і методик їх навчання за 2015 - 2016 н.р.

 Презентація до звіту 2015-2016 н.р.

Звіт кафедри іноземних мов і методик їх навчання за 2014 – 2015 н.р.

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Про кафедру