Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Навчально-методична робота Участь у заході – Форум фахівців англійської мови – «3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine».

11 08 листопада 2019 року

8 листопада 2019 року викладачі кафедри іноземних мов і методик навчання Педагогічного інституту Кошарна Н.В., Лобода О.В., Лабунець Ю.О. взяли участь у Третьому форумі фахівців англійської мови: «3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine». Захід відбувався за ініціативи Британської ради, освітньої компанії «Pearson» та «Dinternal Education», Міністерства освіти і науки України, представників ЗВО.

Учасники мали можливість дізнатись про інновації, які відбуваються у галузі методики викладання англійської мови в закладах вищої освіти, взяти участь в англомовних майстер-класах, ознайомитись із оновленими підручниками для ЗВО та ЗСО, зокрема початкової школи.