Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Навчально-методична робота Розширене засідання кафедри іноземних мов і методик їх навчання

Розширене засідання кафедри іноземних мов і методик їх навчання

20190207 154459   07 січня 2019 року

Мета засідання – оптимізація співпраці кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту та циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу; удосконалення профорієнтаційної роботи з потенційними вступниками до Київського університету імені Бориса Грінченка на освітні програми «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» за скороченим терміном.

У ході зустрічі було визначено план спільної діяльності підрозділів на ІІ семестр 2018-2019 н.р., спрямований на забезпечення якості та наступності реалізації освітніх програм підготовки студентів Коледжу та Інституту.