Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Навчально-методична робота «Діалог англомовних країн»

«Діалог англомовних країн»

02 05 17 4 02 травня 2017 р.

2 травня 2017 року відбувався захід «Діалог англомовних країн», який був підготовлений студентами першого курсу, спеціальності «Дизайн» у межах вивчення дисципліни «Іноземна мова» під керівництвом викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Плужник Ірини Володимирівни. Захід готувався та відбувався з урахуванням реалізації наукової теми кафедри «Нова освітня стратегія підготовки педагога в умовах Євроінтеграції». Під час проведення «Діалогу англомовних країн» студенти мали змогу зануритись у світ особливостей англомовних країн та їх місце в світовому вимірі. Цікаві форми подачі матеріалу були представлені студентами у презентаціях їх країн: ми змогли опинитися на борту літака, підготуватися до конкурсу краси та здійснити 3D подорож до однієї з англомовних країн.

Під час зустрічі студенти мали змогу розширити та поглибити знання про лінгво-культурні особливості кожної з представлених англомовних країн, знайти їх спільні та відмінні риси, пройти вікторину на найкраще знання фактів про англомовні країни та визначити важливість вивчення англійської мови як мови світового рівня.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Навчально-методична робота «Діалог англомовних країн»