Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Навчально-методична робота Театралізована вистава англійською мовою «Tales Kaleidoscope» для дітей м.Києва

Театралізована вистава англійською мовою «Tales Kaleidoscope» для дітей м.Києва

04 07 2017 tales 107 квітня 2017 року

07 квітня 2017 року, в рамках відзначення Міжнародного дня дитячої книги, студенти Педагогічного інституту презентували театралізовану виставу «Tales Kaleidoscope» за мотивами творів Джоеля Харриса, Редьяра Кіплінга для дітей ДНЗ №441 Дніпровського району, м.Києва.

Маленькі глядачі з неабияким інтересом спостерігали за подіями героїв казок «A house in the wood», «Three little pigs», «The Elephant child», залюбки грали зі студентами в ігри та відгадували загадки, вчили нові та повторювали знайомі лексичні одиниці. Упродовж усього дійства в глядацькій залі відчувалася надзвичайно тепла, дружня атмосфера завдяки цікавому перебігу сюжетних ліній, акторській грі студентів, музичному супроводу та яскравим декораціям і костюмам героїв.

«Tales Kaleidoscope» став підсумком проектної роботи студентів спеціальності «Дошкільна освіта» на тему «Казкотерапія у навчанні англійської мови дітей старшого дошкільного віку» під керівництвом старшого викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Лободи Ольги Володимирівни. Проект охоплював декілька етапів роботи: обмін ідеями та написання сценарію; розучування ролей та перевтілення в образи; виготовлення наочності, необхідної атрибутики, костюмів; розучування пісень, ігор; підбір музичного супроводу; проведення репетицій. Студенти набули практичний досвід проведення поза навчальних заходів та удосконалили практичні навички організації занять з англійської мови для дітей старшого дошкільного віку.