Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Навчально-методична робота Тренінг для викладачів англійської мови м. Києва Pearson «A 6 Point Checklist that Every Teacher Should Tick off when Preparing Students for ZNO 2017»

30.08.1630 червня 2016 року

Завантажити цю сторінку у pdf

30 серпня 2016 року викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання Кошарна Наталія Володимирівна, Петрик Лада Вікторівна та Плужник Ірина Володимирівна відвідали тренінг для викладачів англійської мови м. Києва Pearson «A 6 Point Checklist that Every Teacher Should Tick off when Preparing Students for ZNO 2017» у рамках Дня англійської мови, організованого Інститутом післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка та відомими культурно-освітніми організаціями, як от: British Council, Pearson, Oxford, Cambridge, MacMillan, IATEFL, MM Publications, E-Twinning+,  Express Publishing, NGL, Change Agents.