Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Наукова діяльність Студентська наука Третя щорічна студентська наукова конференція «Сучасна іншомовна освіта очима студентів»

26 лютого 2014 р.

26 лютого 2014 року у Педагогічному інституті відбулась третя щорічна студентська наукова конференція «Сучасна іншомовна освіта очима студентів». Метою конференції було визначення шляхів оптимізації іншомовної лінгвометодичної підготовки майбутніх вихователів ДНЗ та вчителів початкової школи, визначення яких зумовлено національними освітніми та світовими стратегіями у галузі навчання іноземних мов.