Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Наукова діяльність Студентська наука Засідання гуртка «English speaking club» на тему: «If I were in your shoes…»

Засідання гуртка «English speaking club» на тему: «If I were in your shoes…»

02 18 2018 main  21 лютого 2018 року

21 лютого 2018 року відбулось чергове засідання гуртка «English speaking club» під керівництвом Руднік Ю.В., викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання, на тему: «If I were in your shoes…».

На занятті було здійснено обмін ролей за допомогою створених символічних туфель та застосування граматичної конструкції «If I were in your shoes…» і повторено типи умовних речень.

02 18 2018 foto