Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Наукова діяльність Студентська наука Засідання науково-методичного гуртка «Медіашкола сучасного вчителя» на тему: «Критичне мислення»

29.11.17 ms 29 листопада 2017 р.

English version

29 лиспопада 2017 року відбулося засідання науково-методичного гуртка «Медіашкола сучасного вчителя» під керівництвом старшого викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Петрик Л.В. Відповідно до плану роботи на обговорення було винесено тему «Критичне мислення».

У процесі роботи майбутніми вчителями було з’ясовано поняття критичного мислення та медіаповідомлення; виокремлено ключові ідеї створення медіаповідомлень; проаналізовано фази розвитку критичного мислення та обговорено дидактичну значущість медіаповідомлень у формуванні іншомовних умінь учнів початкової школи.

На засіданні було визначено, що у період стрімкого розвитку інформаційного простору, нагальною потребою є формування медіаграмотності молодших школярів шляхом інтеграції медіазасобів у різні навчальні предмети, іноземні мови зокрема.

Також студентами було усвідомлено, що критичне мислення, як мислення вищого порядку, закладає основу медіаграмотності особистості.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до нашої співпраці!

29.11.17 msc