Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Наукова діяльність Студентська наука Засідання наукового гуртка «English speaking club» на тему: «The privilege of a lifetime is being who you are»

27.10.17  27 жовтня 2017 року

27 жовтня 2017 року відбулося перше засідання наукового гуртка для студентів Педагогічного інституту та Інституту Мистецтв «English speaking club» під керівництвом Руднік Ю.В., викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання.

Метою гуртка є формування іншомовної комунікативної та інформаційної компетентності студентів.

Тема першого засідання: «The privilege of a lifetime is being who you are», у ході якого було обговорено сутність поняття «індивідуальність», та зосереджено увагу на формах її виявлення. Студенти вчились висловлювати власні думки щодо проблеми виявлення індивідуальності.

Результатом засідання наукового гуртка «English speaking club» стала пропозиція створити власний продукт – презентацію особистої індивідуальності за допомогою мобільних засобів.

27.10.17 k