Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Наукова діяльність Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії педагогічної освіти в контексті розбудови суспільства сталого розвитку та концепції нової української школи»

02.11.17 2 02-03 листопада 2017 р.

02-03 листопада 2017 року кафедра іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту взяла участь в Міжнародній науково-практичні конференції «Сучасні стратегії педагогічної освіти в контексті розбудови суспільства сталого розвитку та концепції нової української школи».

Метою участі стало представлення окремих сегментів досліджень викладачів кафедри з наукової теми «Нова стратегія професійної підготовки педагога в умовах Євроінтеграція».