Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Наукова діяльність Науково-методичний семінар «Традиції та інновації у навчанні іноземних мов молодших школярів: як знайти «золоту середину»?»

Науково-методичний семінар «Традиції та інновації у навчанні іноземних мов молодших школярів: як знайти «золоту середину»?»

15.03.1715 березня 2017 року

 

 

English version

Завантажити цю сторінку у pdf форматі 

15 березня 2017 року в Педагогічному інституті відбувся науково-методичний семінар «Традиції та інновації у навчанні іноземних мов молодших школярів: як знайти «золоту середину»?», організований колективом кафедри іноземних мов і методик їх навчання (координатор заходу: Ольга Котенко, завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент). Метою зібрання було обговорення сучасних тенденцій реформування галузі іншомовної освіти в Україні; пошук шляхів оптимізації процесу формування іншомовної компетентності учнів молодшого шкільного віку; визначення подальших перспектив впровадження розвантажених програм з іноземних мов в освітній процес навчальних закладів різних типів.

Учасниками заходу стали понад 50 вчителів англійської та німецької мов м. Києва. У рамках семінару відбулася панельна дискусія на тему “Розвантаження програм з іноземних мов у початковій школі: як адаптуватись до змін?” за участі експертів у галузі іншомовної освіти, а саме: Тетяни Бєляєвої, модератора розвантаження програм початкової школи з англійської мови, філолога-викладача англійської та німецької мов, ліцензованого викладача Kindermusik, м. Київ; Галини Бодрик, заступника директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи № 115 імені Івана Огієнка, вчителя-методиста, голови методичної комісії вчителів іноземних мов Солом’янського району, м. Київ; Алли Омельяненко, вчителя вищої категорії, вчителя англійської мови початкової школи ліцею ЕКО № 198, учасника програми «Агенти змін» за координації Британської Ради в Україні, м. Київ.

Після проведення панельної дискусії учасники семінару відвідали майстер-клас “How to engage “digital natives” into the process of foreign languages learning” (модератори: Лада Петрик, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання, Юлія Руднік, викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання, Київський університет імені Бориса Грінченка). Дякуємо колегам за конструктивні думки, обмін досвідом та дружню атмосферу і запрошуємо до подальшої співпраці!!!

Програма науково-методичного семінару

03 15 2017 103 15 2017 2

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Наукова діяльність Науково-методичний семінар «Традиції та інновації у навчанні іноземних мов молодших школярів: як знайти «золоту середину»?»