Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Про кафедру

Про кафедру

 

 

Професорсько-викладацький склад кафедри copy

 

 05 20 2016 tema kaf do

Презентація нової стратегії кафедри

Презентація про кафедру 

 

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА ПЕРІОД З 2017 ПО 2022 РІК

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ

План роботи кафедри на 2019 рік

План роботи кафедри на 2018 рік

Звіт роботи кафедри за 2018 рік

Презентація до звіту роботи кафедри за 2018 рік

Модель реалізації нової освітньої стратегії

Кафедра дошкільної освіти функціонує з 1 вересня 2011 року.

Кафедра є випусковою для напряму підготовки 6.010101 «Дошкільна освіта» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр», 012 «Дошкільна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Очолює кафедру Бєлєнька Ганна Володимирівна - професор, доктор педагогічних наук.

В складі кафедри – 24 працівники, з них: 3 доктори педагогічних наук, 12 кандидатів наук, 5 доцентів, 9 старших викладачів, 2 викладачі, 1 асистент, 2 лаборанти.

Кафедра дошкільної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка є науково-методичним центром столичної дошкільної освіти, який консолідує зусилля науковців та практиків з метою вирішення актуальних проблем розвитку дітей дошкільного віку. 

Навчальний процес здійснюється з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтується на формування досвідченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін і розвитку.

Пріоритетні завдання кафедри:

  • Впровадження інноваційних освітніх технологій, підвищення якості освіти;
  • Сприяння організації науково-студентської діяльності, яка забезпечується активізацією когнітивної та естетичної сфери особистості, що реалізується участю студентів у роботі наукового гуртка «Синтез: досліджуємо – творимо».
  • Розробка електронних навчальних курсів, співпраця з Будинком природи (виступи викладачів кафедри на постійно діючому семінарі для вихователів-методистів ДНЗ м. Києва з актуальних питань екологічної освіти дошкільників), удосконалення методичного забезпечення освітнього процесу;
  • Співпраця з практичними працівниками галузі, участь викладачів кафедри у передачах 1 національного каналу радіо «Сім`я – фортеця моя» та «Батьківські збори» з метою проведення педагогічно-просвітницької діяльності;
  • Патріотичне виховання студентів, формування навичок корпоративної культури та використання з цією метою мистецького потенціалу м. Києва;
  • Проведення профорієнтаційної роботи в Університетському коледжі та освітніх закладах м. Києва та України.

Сертифіковані Електронні навчальні курси

 

Партнерство

Співпраця з науковими вітчизняними установами

Кафедра тісно співпрацює з науковими установами столиці: лабораторією дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, лабораторією психології дошкільника Інституту психології Г.С. Костюка, Інститутом обдарованої дитини, Будинком природи, Будинком вчителя.

Співпраця з науковими міжнародними установами

Зарубіжними партнерами кафедри є профільні установи Білорусії, Польщі, Німеччини, Литви, Казахстану та ін.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Про кафедру