Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота Ознайомлення із фондом Київської обласної бібліотеки для дітей

Ознайомлення із фондом Київської обласної бібліотеки для дітей

30 жовтня 2013 р.Наталія Іванівна Богданець-Білоскаленко, доцент кафедри дошкільної освіти, разом зі студентами напряму підготовки "Дошкільна освіта" побували в Київській обласній бібліотеці для дітей. Студенти ознайомилися із фондами бібліотеки, прослухали цікаву лекцію Томашевської Людмили Іванівни (співробітника бібліотеки) про розвиток сучасної дитячої літератури, проблеми та досягнення, переглянули нові надходження. Ця зустріч сприяла розширенню знань студентів з дисципліни "Дитяча література" та буде корисною у підготовці до семінарських занять.