Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота Семінар «МЕТОДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР»

Семінар «МЕТОДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР»

Зайцева-1 23 квітня 2019 року

23 квітня 2019 року викладачі кафедри дошкільної освіти Літіченко О. Д. і Бровко К. А. взяли активну участь у роботі семінару «МЕТОДИЧНИЙ  КОНСТРУКТОР». Зібрання відбулося на базі закладу дошкільної освіти № 731 м. Києва. Професор кафедри дошкільної освіти Бердянського університету Зайцева Л. І. презентувала ефективну технологію формування логіко-математичної компетентності дітей, що ґрунтується на сучасних підходах: діяльнісному, компетентісному, диференційованому. Жвава дискусія проходила у секції «Математичні знання для дітей дошкільного віку у силовому полі розвивального навчання», під час якої Літіченко О. Д. і Бровко К. А. висвітлили інноваційні підходи до організації математичної складової дошкільної освіти у контексті фахової підготовки майбутніх вихователів.