Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота «Педагогічна персоналістика в галузі дошкільної освіти: історія, теорія, практика»

1 Krugluy stil 22 05 201722 травня 2017 року

22 травня 2017 року у рамках Тижня науки відбулося засідання круглого столу з теми «Педагогічна персоналістика в галузі дошкільної освіти: історія, теорія, практика».
Модератори заходу: Стаднік Н.В., к.п.н, доцент кафедри дошкільної освіти, Волинець Ю.О., к.п.н, доцент кафедри дошкільної освіти, Гаращенко Л.В., к.п.н, старший викладач кафедри дошкільної освіти. Студенти виявили активність та професійний інтерес до обговорюваних питань.
В обговоренні взяли участь: Васильєва С.А., науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти та дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, викладачі кафедри дошкільної освіти та студенти спеціальності «Дошкільна освіта».