Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота Відкрита лекція Вертугіної Валентини Миколаївни

Відкрита лекція Вертугіної Валентини Миколаївни

Golovna vidkruta para Vertugina V M10 травня 2017 року

10 травня 2017 року відбулась відкрита лекція старшого викладача кафедри дошкільної освіти, кандидата педагогічних наук Вертугіної Валентини Миколаївни  з дисципліни "Основи природознавства з методикою" для студентів ІІІ курсу заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта. Тема лекції " Методи опосередкованого ознайомлення дошкільників з природою ".

На відкритій лекції були присутні працівники адміністрації та викладачі кафедри  дошкільної освіти.