Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота Національний музей історії України у Другій світовій війні

Національний музей історії України у Другій світовій війні

maine photo03 квітня 2017 р.

Студенти І та ІІІ курсів спеціальності «Дошкільна освіта» разом з кураторами Волинець Юлією Олександрівною та Стаєнною Олено Олександрівною відвідали «Національний музей історії України у Другій світовій війні». Експозиція висвітлює героїзм, звитягу, жертовність і трагедію народу України в період 1939-1945 р.

Сама екскурсія дуже зворушлива, експозиції не залишають нікого байдужим, а в останній залі просто не можливо стримати сльози...