Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота Зустріч з К.Л. Крутій

Зустріч з К.Л. Крутій

05 19 2016 krytiy copy19 травня 2016 року

19 травня студенти і викладачі Педагогічного інституту, викладачі Університетського коледжу та вихователі-практики зустрілися з доктором педагогічних наук, професором К.Л. Крутій, яка провела науковий семінар, де були розглянуті тенденції змін в сучасній освіті, чинники, що на них впливають, особливості сучасної дитини раннього і дошкільного віку, навчальні можливості дитини в сучасному освітньому процесі ДНЗ. Слухачів особливо зацікавила інформація щодо впровадження інноваційних технологій STREAM, STEM, STEAM.