Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота «Радість ділимо на всіх»

«Радість ділимо на всіх»

11.05.201505 листопада 2015 року

Що таке учіння без научіння? Це коли ти настільки занурюєшся в якийсь-то процес, настільки він тебе захоплює, що навіть не помічаєш, що навчаєшся. Саме це відбувалося і з нашою групою (студенти 5 курсу ДО разом із професором Н.Гавриш) у межах курсу «Художня діяльність у розвитку мовлення дітей», коли ми стали учасниками благодійного ярмарку, що проводився силами батьків, дітей і педагогічного колективу ДНЗ № 590 на Оболоні.

Девіз заходу «Радість ділимо на всіх» було реалізовано повною мірою: радість від дитячої музично-хореографічної програми, безлічі смаколиків і саморобних подарунків і сувенірів, що саме і стали предметом торгу, а також майстер-класів, добрячого кулешу, яким частували гостей ярмарку, навіть гадання майже справжньої циганки. Отже, свято вдалося. Студентів так само важко було відчепити від широкої програми різноманітних цікавостей, як і дітей (дивись фото). Резюмуємо: море задоволення плюс користь від сприйняття та усвідомлення алгоритму класної організації великого свята в дитячому садочку.

11.05.2015 2 11.05.2015 1

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота «Радість ділимо на всіх»