Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Навчально-методична робота Екскурсія до музею «ЕкспериментаНіум»

Екскурсія до музею «ЕкспериментаНіум»

10.15.2015 copy15 жовтня 2015 року

15 жовтня 2015 року за ініціативи СНТ відбулася екскурсія студентів Педагогічного інституту спеціальності «Дошкільна освіта» до музею «ЕкспериментаНіум». Мета екскурсії полягала в тому, щоб сформувати у студентів уявлення про те, що наука може бути цікавою. Учасники екскурсії мали змогу взаємодіяти з різноманітними інтерактивними експонатами (безліч різноманітних ілюзій та головоломок, дзеркальний та лазерний лабіринти, акустична кімната) та відчути себе справжніми дослідниками.