Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Наукова діяльність Науково-практична діяльність студентів План роботи міждисциплінарного наукового студентського гуртка «Професійна підготовка сучасного педагога в умовах євроінтеграції»

1. Листопад (23.11.2018)
  2. -Установче засідання наукового гуртка.
  3. Грудень. (21.12.2018)
  4. -Порівняльна характеристика систем професійної підготовки майбутнього педагога в Україні та країнах Європи;
  5. -Загальна характеристика дослідження систем освіти.
  6. Лютий. (14.02.2019)
  7. -Футуристична модель підготовки педагога очима студентів (колективне дослідження);
  8. -Алгоритм проектування прогностичної моделі підготовки педагога.
  9. Березень. (14.03.2019)
  10. -Сучасні технології підготовки педагога в умовах євроінтеграції (індивідуальні дослідження);
  11. -Структурно-функціональний аналіз освітньої технології.
  12. Квітень. (17.04.2019)
  13. -Нові технології підготовки педагога – нова якість освіти (ярмарок вакансій);
  14. -Особистісно-професійний вимір підготовки майбутнього педагога.
  15. Травень. (15.05.2019)
  16. -Підсумкове засідання: презентація результатів дослідження (фестиваль науки).