Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Наукова діяльність Студентська наука «Грінченківські виміри щастя»

«Грінченківські виміри щастя»

10.12.2015 copy10 грудня 2015 року

Бориса Грінченка позиціонують як педагога, письменника, просвітителя, громадського діяча. Але у першу чергу – це особистість, якій були притаманні абсолютно земні речі і серед них – прагнення бути щасливим. Які ж вони, виміри Грінченкового щастя? Чи співпадають вони з уявленнями про щастя наших сучасників? Відповідь на ці та безліч інших питань стали темою цікавої дискусії, що відбулася 10 грудня 2015 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка. Викладачі кафедри дошкільної освіти, магістри І курсу спеціальності «Дошкільна освіта» групи ДОм1-15-2.0д., викладачі та студенти Університетського коледжу спеціальності «Дошкільна освіта», студенти групи ПР мс-1-14-4.Од спеціальності «Правознавство» у супроводі куратора Кравченко Наталії Володимирівни у рамках Грінченківської декади провели захід у формі круглого столу на тему: «Грінченківські виміри щастя». Модератори: Гавриш Н.В. та Половіна О.А. Активним учасником дискусії став Олексій Гавриш, успішний бізнесмен та викладач Києво-Могилянської Академії. Усі присутні активно проводили історичні паралелі між життям Бориса Грінченка, його вимірами щастя і вимірами щастя у сучасному суспільстві та дійшли висновку, що спільними є сім`я, любов, самореалізація.

Мета життя людини полягає в пошуках себе, а значить у творенні власного щастя. Той, хто не знайшов себе завжди шукає натовп та залежить від нього.

Борис Грінченко:

Щастя хочеш ти зазнати?

Щастя дурно не дається:

Тільки той його придбає,

Хто за його в бої б'ється.