Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Наукова діяльність «Спадщина С. Ф. Русової та її реалізація у ХХІ сторіччі»

«Спадщина С. Ф. Русової та її реалізація у ХХІ сторіччі»

Sophia Rusova30  вересня 2016 року

30 вересня 2016 року виповнилось 25 років з дня повернення імені С. Ф. Русової в Україну. З цієї нагоди на батьківщині С. Ф. Русової, у Олешнянській СЗОШ імені Софії Русової Ріпкінського району Чернігівської області відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Спадщина С. Ф. Русової та її реалізація у ХХІ сторіччі».

Наш Університет представляла к.п.н., доцент кафедри дошкільної освіти Коваленко Олена Володимирівна, яка презентувала на конференції результати власних досліджень спадщини С. Ф. Русової, передала учням Олешнянської СЗОШ імені Софії Русової канцтовари та презентували рекламні буклети Університету Грінченка.