Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Наукова діяльність Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна і початкова освіта: досягнення, проблеми, перспективи»

nauk konf      22-23 листопада 2012 року
      м. Мукачево

22-23 листопада в м. Мукачево відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна і початкова освіта: досягнення, проблеми, перспективи», в якій приймали активну участь співробітники Київського університету імені Бориса Грінченка,
Світлана Володимирівна Чередніченко, викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту та Людмила Іванівна Меленець, методист НМЦ дошкільної та початкової освіти ІППО.

Повний текст