Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Наукова діяльність Участь у конференції "Вплив педагогічних ідей С.Ф. Русової на інноваційний розвиток закладів освіти"

02.16.201616 лютого 2016 року

Доцент кафедри дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук О.В. Коваленко, Голова студентського наукового товариства Катерина Сізоненко (група ПОб - 1 -12 - 4.0д) та студентка Юлія Загоруйко (група ДОб-1-13-4.0д) взяли участь в урочистостях, присвячених 160-річчю від дня народження Софії Русової, які відбулися 16 лютого 2016 р. у Ріпкінській гімназії (Центр педагогічної спадщини С.Ф.Русової) Чернігівської обл.

Вони були учасниками церемонії відкриття першого в Україні та світі пам’ятника С.Ф.Русовій, взяли участь у науково-практичній конференції «Вплив педагогічних ідей С.Ф.Русової на інноваційний розвиток закладів освіти».