Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Наукова діяльність Науково-методичному семінарі «Практичні аспекти впровадження програми "Дошкільнятам про освіту для сталого розвитку»

09.28.201528 вересня 2015 року

28 вересня 2015 року викладачі кафедри дошкільної освіти взяли участь в науково-методичному семінарі «Практичні аспекти впровадження  програми "Дошкільнятам про освіту для сталого розвитку» з проблеми упровадження ідей освіти для сталого розвитку в дошкільних навчальних закладах Хмельниччини.
Семінар «Практичні аспекти впровадження  програми "Дошкільнятам про освіту для сталого розвитку»  ініційовано кафедрою дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької інженерно-педагогічної академії. Зустріч проходила в режимі он-лайн. Кафедра дошкільної освіти Київського університету імені Бориса Грінченко щиро підтримує ідеї сталого розвитку і рада співпраці з колегами.