Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра дошкільної освіти Наукова діяльність Засідання наукової студії «Пошуково-дослідницька діяльність»

Засідання наукової студії «Пошуково-дослідницька діяльність»

10.06.201506 жовтня 2015 року

06 жовтня 2015 року відбулось засідання наукової студії «Пошуково-дослідницька діяльність» за участю викладачів і студентів. Під час зустрічі було обговорено актуальні проблеми, напрями та перспективи студентських досліджень з дошкільної освіти; студентам надана інформація про можливість брати участь у міжнародних програмах та етапи проходження відбору до програм, а також можливості альтернативної діяльності в рамках студії; проінформовано про концепцію діяльності «Порівняльно-педагогічні студії в дошкільній та початковій освіті». Родзинкою засідання стало обговорення мультиплікаційного фільму філосовсько-педагогічного змісту. Учасникам було запропоновано визначити ключову ідею фільму та встановити логічні взаємозв’язки між компонентами аналізуємої ситуації.