Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Студентське самоврядування Діяльність Лекторій «Практичні заняття у відмові від тютюнокуріння та лікування тютюнової залежності»

11 09 2016 letoriy09 листопада 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

09 листопада 2016 року в Педагогічному інституті відбувся лекторій медико-гігієнічних знань та пропаганди здорового способу життя на тему «Практичні заняття у відмові від тютюнокуріння та лікування тютюнової залежності». Лекторій проводив кандидат медичних наук, головний лікар Київського міського центру здоров’я – Стойка Отто Олександрович.