Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Студентське самоврядування Кодекс студента-грінченківця

Кодекс студента-грінченківця

- Університет – наш спільний храм освіти й науки, ми ставимося до нього як дбайливі та гостинні господарі до рідної домівки. У цьому храмі все майно спільне, а його збереження – це заощадження наших спільних коштів.

- У нас поважають права всіх членів колективу без винятку.
- Доброзичливість, толерантність, взаємна повага, вимогливість до себе, відповідальність, пунктуальність і чесність – запорука успіху кожного з нас.
- Ми дотримуємося здорового способу життя, не вживаємо алкогольних напоїв, підтримуємо заборону тютюнопаління; приміщення і територія Університету є вільним від наркотиків. Ми пам’ятаємо про те, що тільки здорові батьки народжують здорових дітей, тільки батьки без шкідливих звичок можуть виховати здорових громадян.
- Ми гордо несемо звання студентів-грінченківців, активно пропагуємо наш Університет у м. Києві та за його межами; прагнемо утверджувати високий статус Університету як сучасного європейського вищого навчального закладу особистими досягненнями у навчанні, науковій діяльності, соціальній та гуманітарній роботі, спорті.
- У навчальному процесі, науковій діяльності, спорті та дозвіллі, що проходять у стінах Університету, виявляючи громадянську гідність, ми спілкуємося українською мовою, при цьому поважаємо всі інші мови, нації та народи, а також право кожного зберігати свою рідну мову, культуру, традиції й національну ідентичність.
- Кожен із нас відкритий до спілкування, обміну знаннями, досвідом, ідеями, адже ми працюємо не лише на себе – ми робимо велику спільну справу на користь українського народу, його сьогодення і майбутнього.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Студентське самоврядування Кодекс студента-грінченківця