Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Музей українського побуту Колектив

Колектив

Опікуються експонатами, їх збиранням, описом, систематизацією та збереженням подружжя Ульяничів. Анатолій Анатолійович та Галина Іванівна віддали музейній справі 40 років свого спільного подружнього та професійного життя.

musium people

Подружжя Ульяничів за роботою в Музеї українського побуту. 2013-2016р.р.

 

Ульянич Анатолій Анатолійович – історик, етнограф, краєзнавець. Народився 16 квітня 1951р. у вчительській родині на Тернопільщині. Закінчив історичний факультет Кам’янець-Подільського педагогічного інституту. У різні роки працював директором сільської школи, заступником директора професійного училища, вчителем, викладачем. Найбільшу частину свого професійного життя – 30 років - віддав роботі з учнями професійно-технічного училища м. Шостка, що на Сумщині, де у спільній роботі з дружиною та учнями училища зібрав кілька тисяч експонатів для училищної музейної колекції, впродовж 29 років очолював групу «Пошук» і написав 2 книги - «Етнографія і фольклор» та «Партизанський рух на Сумщині». З 2013 року і по сьогоднішній день – методист Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач Музею українського побуту.

musium people 2

А.А. Ульянич з учнями професійно-технічного училища.

 

Ульянич Галина Іванівна – філолог, етнограф, краєзнавець. Народилася 24 січня 1955 р. на Рівненщині. Закінчила філологічний факультет Рівненського педагогічного інституту. Працювала вчителем у школі, вихователем у дитячому садочку, викладачем у професійно-технічному училищі. Найбільшу частину свого життя присвятила музейній справі. Поглиблено вивчала історію українського рушника. З 2013 року і по сьогоднішній день – методист Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, працівник Музею українського побуту.

 musium people 3

Г.І.Ульянич на уроці народознавства в училищі (90-ті роки) та під час екскурсії в Музеї українського побуту.

Завантажити цю сторінку у pdf

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Музей українського побуту Колектив