Соціальний проект 23 березня 2019 року
Модеративний семінар для педагогічних працівників «Інтегроване навчання: від стратегії до тактики»
Методична зустріч “How to teach reading like a pro”
Соціальний проект 02_03_2019 року
Історія створення та використання театральної ляльки
День Святого Валентина
«Організаційні засади театральної діяльності дітей дошкільного віку»
«Словник Грінченка та сучасність»
Профорієнтаційний день у Педагогічному інституті

Робочий візит викладачів кафедри іноземних мов і методик їх навчання до м. Йювяскюля (Фінляндія)

05 08 2017 finland 1З 08.05.2017 - 12.05.2017 року

З 08.05.17 по 12.05.17, на запрошення президента Національної та міжнародної асоціації шкільних директорів Арі Покка (Фінляндія), співробітники Педагогічного інституту О.В. Котенко, Л.В. Петрик, Ю.В. Руднік перебували з робочим візитом у м. Йювяскюля (Фінляндія). Метою візиту було вивчення провідного фінського досвіду організації навчання у початковій, основній, профільній школах та функціонування системи професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи. З цією метою викладачами було відвідано початкову школу (Kartepohja School), основну школу (Mankolan Koulu), старшу школу (Schildt Upper Secondary School), факультет педагогіки та психології університету м. Йювескюля (Jyväskylä University Ruusupuisto Campus). Упродовж візиту проведено серію робочих зустрічей з директорами шкіл, вчителями, викладачами навчальних  закладів різних типів; відвідано серію відкритих занять; відбулось ознайомлення зі стандартом початкової загальної освіти, системою оцінювання навчальних досягнень учнів на різних етапах, базовими навчальними планами підготовки майбутніх учителів початкової школи.