Ви тут: Головна Про інститут Візитівка Статистичний портрет

Статистичний портрет

logouniv logoped

Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка створено у вересні 2010 року

після реорганізації Інституту дошкільної, початкової і мистецької освіти в два інститути: Педагогічний інститут та Інститут мистецтв.

 

В Інституті навчається більше 2 тис. студентів денної та заочної форми навчання, які опановують педагогічну професію, здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр» за напрямами підготовки (спеціальностями) «Дошкільна освіта» (спеціалізації:іноземна мова, практична психологія, фізична культура, соціальне гувернерство, образотворче мистецтво), «Початкова освіта» (спеціалізації: фізична культура, образотворче мистецтво, сімейний педагог). Всі студенти напряму підготовки (спеціальності) «Початкова освіта» на всіх курсах  поглиблено вивчають іноземну мову та  методику її навчання, інформатику та методику її навчання.  З 2016-2017 р. в Інституті студенти будуть навчатися також за магістерською програмою "Педагогіка вищої школи"

В Інституті можна здобути другу вищу освіту за спеціальністю «Початкова освіта», "Дошкільна освіта".

Студенти проходять педагогічну практику у найкращих дошкільних навчальних закладах, загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях і гімназіях м. Києва, а також науково-дослідних установах.

Щорічно студенти Інституту виборюють призові місця на Всеукраїнських студентських олімпіадах і конкурсах студентських наукових робіт, зокрема в 2015-2016 н.р.: Ященко Ганна - переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Дошкільна освіта”; Кольцова Юлія посіла 1 місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Дошкільна освіта», Бородавко Марія  - 2 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі  «Педагогічні науки»; Науменко Марина3 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Гендерні дослідження»; Топольницька Ольга - 3 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Початкова освіта». Проведена П’ята ювілейна щорічна науково-практична студентська конференція «Іншомовна освіта очима студентів»

 

У структурі Інституту функціонують такі кафедри:

На кафедрах Інституту працюють 12 докторів наук, 44 кандидатів наук, доцентів, 22 старших викладачів,  викладачів та асистентів. Серед них відомі науковці у царині початкової освіти і дошкільної освіти, педагогіки і психології (доктор педагогічних наук, професор С. М. Мартиненко, доктор педагогічних наук, професор Г. В. Бєлєнька, доктор педагогічних наук, професор Г.І. Іванюк, доктор педагогічних наук, професор Л.Л. Хоружа та ін.), автори підручників для початкової школи - переможці Всеукраїнського конкурсу  (доц. С. Г. Дубовик).

У Педагогічному інституті працює Т. С. Прошкуратова – Заслужений вчитель України, Герой України, завідувач єдиного в Україні Центру практичної підготовки студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

Серед викладачів – автори підручників і навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів, підручників для початкової школи, навчальних посібників для дошкільних навчальних закладів.

Інститут має потужну навчально-матеріальну базу: лекційні аудиторії обладнані обладнані мультимедійними комплексами, 7 комп’ютерних класів, комп’ютерний комплекс для реалізації інноваційної моделі Е-навчання  " 1 учень - 1 комп’ютер",  вільний доступ до Wi-Fi, сучасна бібліотека з читальною залою, обладнана зала ритміки, актова і спортивна зали, їдальня та ін. Неповторну атмосферу в навчальному корпусі створюють експозиції Музею українського побуту з колекції родини Ульяничів, а на території - фруктовий сад, висаджений викладачами і студентами.

Формування творчого інтересу до педагогічної професії розпочинається з перших днів навчання першокурсників. Цьому сприяє, насамперед, атмосфера позитивної орієнтації на педагогічну професію, педагогічну творчість, про створення якої дбає професорсько-викладацький склад Київського університету імені Бориса Грінченка. Студентам створено всі умови для наукової роботи, проведення змістовного дозвілля та всебічного розвитку в гуртках, студіях, спортивних та мистецьких секціях.

 

Педагогічний інститут в Google Академія

Педагогічний інститут в Інституційному репозиторії Київського університету імені Бориса Грінченка

Педагогічний інститут у ВікіпедіЯ

 

 

Додаткова інформація  за телефоном: (044) - 295-59-35.

 


Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Візитівка Статистичний портрет